Noszone majteczki na sprzedaż

18 original

Pierwotnie opublikowano:3 grudnia 2014 @ 13:25Jeśli pragnęliście kiedyś zdobyć noszone majteczki od gorącej dziewczyny to prawdopodobnie mieliście z tym niemały problem. O ile dziewczyna nie podziela waszych pasji to zdobycie w legalny sposób jej majteczek może być praktycznie niemożliwe.

Dlatego właśnie powstał jakiś czas temu serwis www.noszone.majtki.org w którym dziewczyny z całej polski publikują swoje ogłoszenia o sprzedaży ich pachnących, noszonych fig, stringów a także staników lub np. pończoszek.

Za niewielkie pieniądze legalnie można stać się właścicielem bielizny od seksownej dziewczyny, która nierzadko spełni także wasze dodatkowe życzenia takie jak np. masturbacja w majteczkach… Wygląda na to że dziewczyny bardzo kręci sama myśl o tym że jakiś facet spełni swoje erotyczne marzenia dzięki jej używanym majteczkom przesiąkniętych jej zapachem – sprawdźcie sami na www.noszone.majtki.org jak wiele dziewczyn oferuje swoją noszoną bieliznę.

Poniżej pokażemy Wam gorące amatorskie fotki od dziewczyn które opublikowały swoje ogłoszenia i czekają na faceta który kupi ich bieliznę. Miłego oglądania.

 

 

Jak sami widzicie nie brakuje lasek które chętnie spełnią najskrytsze marzenia i sprzedają swoje seksowne majtki i nie tylko.

Jeśli więc kręci Cię fetysz kobiecej bielizny i zastanawiasz się gdzie zdobyć wspaniałe noszone majteczki to zapraszamy do serwisu noszone.majtki.org gdzie za darmo zamieścisz swoje ogłoszenie o sprzedaży lub kupnie używanej bielizny.

Już wkrótce kolejne fotki od dziewczyn zamieszczających swoje ogłoszenia.Author: majtek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *